Bank pomoże zamówić… taksówkę

W ostatni weekend dokonano aktualizacji aplikacji mobilnej Banku Zachodniego WBK. Wzbogaciła się ona o kilka ciekawych opcji, ale jednocześnie jej użytkownicy nie będą mogli już korzystać z jednej z wcześniejszych funkcji.

Najbardziej interesującą funkcją, którą zyskała mobilna aplikacja BZ WBK po aktualizacji, jest… możliwość zamawiania taksówek. Użytkownik będzie mógł zamówić pojazd z jednej z współpracujących z bankiem korporacji. Do niego będzie należał również wybór pojazdu, a także zweryfikowanie kierowcy po publikowanych ocenach jego kompetencji. Dodatkowo funkcja umożliwia również śledzenie statusu zamówienia, a po zakończonym kursie zapłacić kartą lub mobilnie.

Kolejna innowacja to możliwość skorzystania z modułu TouchID. Pozwala on na logowanie się do aplikacji za pomocą odcisku palca. Co prawda ze względów technicznych, korzystać z tej funkcji mogą tylko posiadacze nowszych modeli iPhonów, które mają wbudowane czytniki biometryczne.

Po aktualizacji aplikacja została jednak uszczuplona o jedną opcję. Chodzi o aplikację SkyCash. Nieoficjalnie podaje się, że dostawca narzucił nowe warunki współpracy, na które bank nie chciał przystać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.