Bank zapłaci za… twoich znajomych

Niektóre banki starają się pozyskać nowych klientów, za pomocą… swoich starych klientów. Niekiedy zdarza się nawet, że są w stanie im za taką pomoc zapłacić. Taki system „rekrutacji” wdrożył u siebie Meritum Bank. Nie dość, że oni pozyskają nowych klientów, dadzą zarobić starym, to jeszcze chcą w ten sposób zachęcić, do używania swojej aplikacji mobilnej.

Sprawa przedstawia się niezwykle prosto. Obecni klienci Meritum Banku, polecają swoim znajomym założenie w tej instytucji konta osobistego lub firmowego. Za każdą „zwerbowaną” osobę, można dostać nagrodę w postaci 70 zł. Jest tu jednak pewien drobny haczyk, ponieważ aby zarobić tę sumę od banku, znajomy powinien w ciągu 60 dni od założenia konta dokonać kartą debetową transakcji o kwocie co najmniej 300 zł.

Cała akcja jest częścią programu rekomendacyjnego „Przejdź do Meritum”, w którym może wziąć udział każdy posiadacz konta w tym banku. Skierowana jest ona szczególnie do posiadaczy aplikacji mobilnej. Rekomendowanie za jego pomocą jest bardzo proste i szybkie. W związku z tym przedstawiciele banku mają nadzieję, że ten fakt i związana z polecaniem nagroda, zachęcą jego klientów do częstszego korzystania z aplikacji. Warto też dodać, że samo konto przedstawia się całkiem atrakcyjnie. Jest ono bowiem aktualnie jednym z niewielu rachunków na naszym rynku, które są bezwarunkowo. Jak się dodatkowo okazuje, daje nam także zarobić.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.