Credit Agricole dla mobilnych

Banki, które nie oferują swoim klientom dostępu do aplikacji mobilnych, można obecnie policzyć na palcach jednej ręki. Do grona tych instytucji finansowych, które dbają o mobilnych, dołączył Credit Agricole. Ich aplikacja na urządzenia mobilne miała swoją premierę kilka dni temu.

Dzięki nowemu produktowi oferowanemu przez bank Credit Agricole jego klienci dostaną szereg nowych możliwości. Z poziomu smartfona albo tabletu, będą mieli oni dostęp do najważniejszych funkcji bankowych, które wiążą się z obsługą konta czy karty płatniczej. Za pomocą aplikacji będziemy w stanie nie tylko sprawdzić saldo konta czy dokonać przelewu. Umożliwi nam ona również założenie lokaty, doładowanie telefonu, a także namierzenie placówki lub bankomatu Credit Agricole. Posiada ona również wygodną opcję przeniesienia najczęściej używanych funkcji na pulpit urządzenia mobilnego.

Eksperci chwalą aplikację za dopracowanie i bardzo wygodny interfejs. Bank nie chce jednak osiadać na laurach. Zapowiada, że wraz z kolejnymi aktualizacjami produktu, ma on być wzbogacany o kolejne funkcje. Wśród nich znajdą się np. przelewy przez maila czy Facebooka.

Na razie aplikacja Credit Agricole jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Niebawem ma mieć ona premiera również dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Windows.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.